N00061 | Prodej výrobní haly s portálovým jeřábem, Veselí nad Lužnicí G

Svinenská, Veselí nad Lužnicí
16 800 000 Kč (za nemovitost)
Cena k jednání! Cena včetně realitních a právních služeb!

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout halu s portálovým jeřábem pro výrobu a skladování na západním okraji jihočeského města Veselí nad Lužnicí s možností příjezdu kamionů.

Zastavěná plocha pozemků je 2236 m2, výměra haly 1528 m2, druhá víceúčelová část se dvěma podlažími o celkové výměře 1449 m2. Konstrukční výška haly 9,90 m.

Jedná se o jednolodní halu se dvěma částmi. Na halu navazuje dvoupodlažní stavba víceúčelové budovy, která je s výrobní stavbou propojena vstupy a vjezdy. Hala je založena na betonových základech s izolací, svislé konstrukce jsou kombinované z betonových panelů a zděných stěn, konstrukce střechy je provedena ze železobetonových prvků, střecha sedlová. Nemovitost je z velké části průběžně zrekonstruována, víceúčelová část je zrekonstruována částečně.

Objekt je napojen na veřejný vodovod, přípojka plynu DN 40, kanalizace do sběrné jímky. Přípojka elektrického proudu je řešena zemním kabelem A1 50 mm2, elektroinstalace třífázová s pojistnými automaty. Vytápění je zajištěno lokálními plynovými zářiči, ohřev vody elektrickým bojlerem.

Velkou výhodou je portálový jeřáb o nosnosti 5 t a nákladní výtah. Dále poloha nemovitosti na okraji obce, kde výroba nenarušuje klid v obci a je v těsné blízkosti dálnice D3 ve směru Praha – České Budějovice.

Pro další informace a dohodnutí termínu prohlídky, mě neváhejte kontaktovat, rádi Vás s majitelem nemovitosti provedeme.

Cena nemovitosti k jednání!

  • Celková plocha:2997 m2
  • Počet podlaží:2
  • Druh objektu:skeletová
  • Stav objektu:velmi dobrý
  • Účel budovy:Výroba
  • Energetická náročnost budovy:G - Mimořádně nehospodárná


Prodávající makléř

Penelope

Miriam Papežová

Kontaktní formulář